JAKIE SĄ Opcje binarne?

Ludzie, którzy są aktywnie zaangażowane na rynkach finansowych i chcą zwiększyć swój kapitał, jak to możliwe, można podzielić na dwie grupy, a mianowicie inwestorów i spekulantów. Podczas gdy inwestorzy średnio- swój kapitał często pod konkretnym aspekcie bezpieczeństwa lub chcesz inwestować w dłuższej perspektywie, to spekulanci dość wysokie i osiągalne w krótkim zysków czasowych. Z powodu tej różnicy, różne produkty finansowe są odpowiednie dla obu tych grup po dziesięć. Spekulacyjny zestaw „inwestorzy” używać jak najwięcej instrumentów pochodnych, a tu w szczególności wspólne opcje.

Stosunkowo nowym wariantem w zakresie możliwości są znane jako opcje binarnych. Coraz więcej prywatnych klienci są zainteresowani w handlu opcje binarne, co z pewnością ma dobre powody.

Ale co dokładnie są opcje binarne tak?

Co rozumie się przez opcję binarną i jak to działa?

Nazwa produktu „Opcje binarne” składa się z dwóch słów, które wymagają wyjaśnienia, a mianowicie „binarny” i „opcji”.

Opcja może wiesz już z zakresu klasycznych opcji na akcje i ogólnie obejmuje prawo, że posiadacz jest upoważniony do kupna lub sprzedaży instrumentu bazowego specyficzny, aż do pewnego dnia, w ustalonym kursie / cenie. Termin binarny pochodzi z obszaru komputera i po prostu oznacza, że istnieją tylko dwie wartości, a mianowicie w dziedzinie programowania, jeden i zero. Stosowana do opcji oznacza, że opcje binarne wiem w zasadzie tylko dwa „stany”, czyli w strefie zysku lub poza zysku (z punktu widzenia klienta widzenia). Opcja binarna działa tylko z instrumentem bazowym, do którego odnoszą się te opcje. aktywa bazowe mogą być akcje, indeksy, waluty i towary.

Opcja binarna obejmuje zatem, aby wybrać jeden dla produktu podstawowego, a drugi co do tego, czy wzrost cen lub cen lub spadek w przyszłości. W związku z powyższym, więc zdecydować się na wezwanie lub opcji put.

Gdy zyski są do osiągnięcia, gdy ponoszą straty?

Zachętą do obrotu opcje binarne reprezentują wysokie zyski, które można osiągnąć jako inwestorów częściowo w ciągu kilku minut, co jest możliwe tylko za pomocą kilku innych produktów finansowych. W prostych opcji binarnych, celem jest, że cena instrumentu bazowego albo wyższym (zakup opcji call) lub niższy (kupno opcji put) jako dzień nabycia opcji jest.

Nabywać na przykład opcja kupna ze złotem bazowego jako surowca, a to cena złota w terminie zapadalności opcji jest wyższa niż w momencie zakupu, możesz zarobić. Wzrost ten jest w zależności od pośrednika pomiędzy około 70 do 90 procent.

Dodatkowo, istnieje kilka odmian opcji binarnych, które umożliwiają nawet wzrost do 500 procent. We wszystkich tych potencjalnych i wysokich zysków, ale nie należy zapominać, że można również bardzo szybko ponieść wysokie straty. Ta strata może być często całkowite straty, ale są też pewne brokerów, które oferują zabezpieczenie strat nawet o 15 procent.

Strata jest zawsze miało miejsce, gdy cena / cena instrumentu bazowego w dniu zapadalności opcji jest niższa (opcja call) lub nowszy (opcja put), jak w momencie zakupu jest.

Co należy zrobić, jeśli chcę handlu opcje binarne?

Jeśli chcesz handlu opcje binarne, to pierwszym krokiem jest otwarcie rachunku transakcyjnego z brokerem, który pozwala na rynku opcji binarnych. Rejestracja z brokerem i otwarcia rachunku są w zasadzie zawsze bezpłatne.

Dla niektórych brokerów można najpierw skorzystać z bezpłatnego konta demo do nauki zawodu. Po otwarciu konta, wystarczy wpłacić pieniądze na rachunek handlowy, który jest zwykle możliwe za pomocą karty kredytowej lub przelewu bankowego.

W zależności od maklera przenieść minimum osadów pomiędzy 100 i 500 euro. Po złożeniu została zaksięgowana na koncie w handlu, można zdecydować się na binarnym opcją zakupu tych z innymi członkami poleceniem handlu i poczekać aż w terminie, jeśli osiągnęła zysk.

Co sprawia, że binarne opcje obrotu atrakcyjne?

Istnieje wiele powodów, dla których binarne opcje dla inwestorów bardziej atrakcyjny rodzaj spekulacji są. Dużą zaletą tych specjalnych opcji jest to, że są one znacznie łatwe do zrozumienia, jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych opcji. Ponieważ z tradycyjnymi opcji masz do czynienia ze wskaźnikami, takimi jak Omega, Delta lub dźwigni, która nie wymaga niewielkiej ilości wiedzy.

Z opcji binarnych trzeba, ale tylko w odniesieniu do produktu bazowego, określenie opcji, a „kierunek”, aby zdecydować, więc jeśli chcesz, aby spekulować na opadającym lub narastającym tempie.

Inną zaletą opcji binarnych jest to, że już można handlować z niewielkim kapitałem. Niektórzy brokerzy nawet umożliwić klientowi począwszy od dziesięciu euro w handlu opcji binarnych. Fakt, że opcje binarne handlu z wielu brokerów jest teraz możliwe mobilnych, w tym w ruchu, w dowolnym czasie, z pewnością przyczynia się do atrakcyjności.